Już tylko tydzień został do największej imprezy motorowej w okolicach Elbląga, i jedynej takiej inicjatywy połączonej z ewangelizacją. W dniach 11 i 12 sierpnia w podlebląskiej Jeleniej Dolinie (przy drodze między Ogrodnikami i Milejewem) odbędą się dwie rundy Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w Super Enduro. (Szczegóły TUTAJ).

Jeśli jesteś fanem motoryzacji i rywalizacji na torze – nie może Cię tam zabraknąć! Jeśli lubisz rozrywkę na najwyższym poziomie, gdzie adrenaliny w powietrzu jest więcej niż spalin – przyjdź koniecznie!

Christophoros jako organizator dopina ostatnie szczegóły, niezbędne do przeprowadzenia tej wyjątkowej imprezy. Wczoraj miejsce zawodów odwiedzili członkowie klubów motocyklowych: „Orzeł” z Elbląga i „Jamaz” z Pasłęka. Fani motocykli zgodzili się wspomóc nasze zawody gdzie będą posługiwać jako funkcyjni.

– Chłopaki z tych klubów to naprawdę wielcy fani motocykli, a przy tym bardzo słowni i konkretni ludzie. Ich pomoc będzie więc dla nas dużym wsparciem – ocenia Mieszko Gotkowski z Chritophorosa.

W tych dniach dopinamy także kwestie dotyczące ewangelizacji. Ostatecznych kształtów nabiera wyjątkowa scena, na której wystąpią gwiazdy wieczoru. Christophorosi zamontowali na niej zarówno elementy zaplecza jak dekoracje. Z tej sceny zostanie również odprawiona Msza Święta.

Do zobaczenia na zawodach.

Zapraszamy do kontaktu

Stowarzyszenie Christophoros
ul. Bożego Ciała 10
82-300 Elbląg
tel. 533 821 287 Jolanta Bannach (wiceprezes)
e-mail: kontakt@christophoros.org.pl

nr konta: 23 1140 2004 0000 3702 7803 4780

10 + 8 =