Za nami dziewięć miesięcy działalności. Mamy się czym pochwalić, ale mamy też wielkie plany.

Kolejne spotkanie integracyjno-organizacyjne naszego stowarzyszenia było okazją do zrobienia podsumowań i snucia dalszych planów. – Choć istniejemy dopiero dziewięć miesięcy to uważam, że zgodnie z ewangeliczną zasadą „po owocach ich poznacie”, możemy się już wieloma rzeczami pochwalić – mówił w czasie spotkania Krzysztof Ciuła, prezes Christophorosa.
Jak wymienił wśród udanych działań stowarzyszenia należy przede wszystkim wskazać liczne z sukcesem zakończone kursy finansowe Crowna. – Dzięki naszej pomocy, sposoby zarządzania pieniędzmi zgodnie z zasadami Pisma Świętego poznało już ponad 200 osób – wyliczał. Jak dodał wciąż trwają także kursy w Olsztynie, Gdyni i Wejherowie.
Do innych sukcesów, które w czasie spotkania wymieniali członkowie stowarzyszenia, podkreślono zorganizowanie warsztatów charyzmatycznych, rekolekcji „Powołani do przywództwa” czy też wprowadzenie do stałej oferty możliwości udziału w kursie „Kompas Kariery”. – Organizacja tych wydarzeń jak i kilku mniejszych udała nam się znakomicie, więc w tę stronę chcielibyśmy zmierzać – dodawał Andrzej Michalczyk, wiceprezes Niosących Chrystusa.
Teraz przed stowarzyszeniem największe z dotychczasowych wyzwań, czyli organizacja rundy Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w Super Enduro. (szczegóły TUTAJ). – A skoro za nami dziewięć miesięcy działania to to może być takie nasze „rozwiązanie” – śmiał się K. Ciuła.
– Tak naprawdę to głównym celem naszego stowarzyszenie i naszym największym marzeniem jest być fabryką świętych – podkreślał prezes.

Zapraszamy do kontaktu

Stowarzyszenie Christophoros
ul. Bożego Ciała 10
82-300 Elbląg
tel. 533 821 287 Jolanta Bannach (wiceprezes)
e-mail: kontakt@christophoros.org.pl

nr konta: 23 1140 2004 0000 3702 7803 4780

2 + 10 =