Przyłącz się do nas i wesprzyj starania, o zorganizowanie kolejnej edycji Przystanku Jezus Wejdź na https://pomagamy.im/przystanekjezus i przekaż swoje wsparcie dla tej niezwykłej inicjatywy.

Przyłącz się do nas i wesprzyj starania, o zorganizowanie kolejnej edycji Przystanku Jezus. Jako Christophoros prowadzimy akcję fundrisingową, w której zbieramy fundusze, które pomogą pokryć koszty związane z przygotowaniem i poprowadzeniem tej akcji ewaneglizacyjnej. Wystarczy, że wejdziesz na https://pomagamy.im/przystanekjezus i przekażesz swoje wsparcie dla tej niezwykłej inicjatywy.
A dlaczego warto? Przekonują o tym słowa samych uczestników tego niezwykłego wydarzenia. – Przystanek Jezus to po prostu wspaniali ludzie, wspaniali księża którzy zawsze pomogą – wspomina Grzegorz. – Dzięki spotkaniom z tymi ludźmi zbliżyłem się jeszcze bardziej do Boga i odmieniłem się na lepsze. Mogę im dziś tylko powiedzieć: wielkie dzięki! Mam nadzieję, że w tym roku też uda mi się odwiedzić Przystanek i spotkać tych ludzi – dodaje.

– Zeszłoroczny Przystanek Jezus i ewangelizacja na nim wniosły do mojego życia wiele tak wiele, że aż ciężko mi wszystko wymienić – mówi Anna. – Jednym słowem mogę powiedzieć, że Przystanek to po prostu „dobro”. Dobro ale także mnóstwo radości z dzielenia się miłością Jezusa – opowiada.

Norbert na pola woodstockowe przyjeżdża od pięciu lat. – Jestem człowiekiem niewierzącym, ale rozmowy o Bogu, biblii i wierze nie są mi obce, a wręcz bardzo bliskie, bo chyba wciąż szukam dla siebie właściwej ścieżki – mówi o sobie.
W ubiegłym roku po raz pierwszy trafił jednak na Przystanek Jezus. Jak mówi spotkania tam miały na niego wpływ jakiego się nie spodziewał. – Nie potrafię sobie wyobrazić co będzie dalej, ale to spotkanie odmieniło mnie w pewien sposób i mam wrażenie, że moje życie się teraz zmieni – wspomina Norbert.

Zapraszamy do kontaktu

Stowarzyszenie Christophoros
ul. Bożego Ciała 10
82-300 Elbląg
tel. 533 821 287 Jolanta Bannach (wiceprezes)
e-mail: kontakt@christophoros.org.pl

nr konta: 23 1140 2004 0000 3702 7803 4780

14 + 13 =