Organizatorzy Przystanku Jezus zwrócili się do nas ponownie z prośbą o pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia. Z dumą przyjmujemy tę propozycję.

Wspólnota Tymoteusza, która od 20 lat organizuje Przystanek Jezus poprosiła nas o pomoc. Jako stowarzyszenie podjęliśmy decyzję, że i tym razem włączymy się w kampanię pozyskiwania środków dla Przystanku Jezus.

– To dla nas ogromne wyróżnienie i jesteśmy niezmierni dumni, że już drugi rok z rzędu Przystanek Jezus zwraca się do nas z taką prośbą – mówi Krzysztof Ciuła, prezes Christophorosa.

Do zadań, które jako stowarzyszenie zadeklarowaliśmy się podjąć będzie należało przede wszystkim kontaktowanie i spotykanie się z potencjalnymi darczyńcami, zarówno instytucjonalnymi jak i indywidualnymi.

Zamierzamy także stworzyć kampanię crowdfundingową na wybranej platformie.
Stworzymy również scenariusz i film do kampanii i poprowadzimy promocję w mediach społecznościowych.

Do jednych z najtrudniejszych zadań będzie należało wykonanie ok. 5 tys. telefonów do osób z bazy udostępnionej nam przez Przystanek Jezus. W czasie tych rozmów zachęcamy osoby do wzięcia udziału w Przystanku Jezus jako ewangelizatorzy oraz do dokonywania wpłat.

– Startujemy wraz z początkiem lutego. Co oznacza, że mamy 5 miesięcy. Myślę, że jest to wystarczająco dużo czasu akurat, żeby zdążyć ze wszystkim – mówi prezes Christophorosa.

Prosimy o zgłaszanie się osób chętnych do pomocy – nie trzeba mieć doświadczenia w tych działaniach. – Nikt z nas tak naprawdę ich nie ma, uczymy się. W zeszłym roku zebraliśmy łącznie około 60 tys. zł. W tym roku liczymy na dużo więcej – mówi K. Ciuła.

Zapraszamy do kontaktu

Stowarzyszenie Christophoros
ul. Bożego Ciała 10
82-300 Elbląg
tel. 533 821 287 Jolanta Bannach (wiceprezes)
e-mail: kontakt@christophoros.org.pl

nr konta: 23 1140 2004 0000 3702 7803 4780

1 + 4 =