Super Enduro gościnnie na Verva Street Racing

Jako Stowarzyszenie CHRISTOPHOROS w sierpniu tego roku, pierwszy raz podjęliśmy się zadania organizacji dużej imprezy sportowej – Mistrzostw Polski Super Enduro. Sami wiemy, iż wiele nie udało nam się zrobić tak, jak sobie założyliśmy. Na planach zakończył się np. koncert, czy msza polowa, będąca ważnym dla nas aspektem ewangelizacji w sporcie. Mimo to jednak, okazuje się, że nasze starania zostały docenione i dostrzeżone w świecie sportów motocyklowych. Zebraliśmy całe mnóstwo pochwał i gratulacji za jakość i oprawę organizacyjną całych zawodów.

Formą uhonorowania nas było wystosowanie zaproszenia do wzięcia udziału w wielkim festiwalu motoryzacyjnym. Niezwykłych rozmiarów impreza widowiskowa, cyklicznie od 2010 roku organizowana przez ORLEN, w tym roku zawitała do Krakowa. Tam też pierwszy raz mieliśmy okazję, na specjalnie przygotowanym dla Super Enduro torze, zaprezentować szerszej publiczności piękno tej dyscypliny.

Reprezentujący Super Enduro zawodnicy z utytułowanym Mieszkiem Gotkowskim i święcącym sukcesy, jego synem Aleksandrem na czele, dostarczyli wielu wrażeń oklaskującym ich, licznie zgromadzonym mieszkańcom Krakowa. Szczególnych emocji dostarczył wieńczący serię pokazów, konkurs długości skoku przez ustawione w rzędzie beczki oleju PLATINUM z Grupy ORLEN.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie sponsorowi tego wielkiego święta motoryzacji – Grupie ORLEN, w osobie pana Marka Chudoba – Specjalisty ds. Marketingu Marki PLATINUM. Nie skrywamy nadziei, że jest to zwiastun zapowiadający dalszy i strategiczny udział PLATINUM w rozwoju Super Enduro w Polsce i na świecie. Czas pokaże…

Zapraszamy do kontaktu

Stowarzyszenie Christophoros
ul. Bożego Ciała 10
82-300 Elbląg
tel. 533 821 287 Jolanta Bannach (wiceprezes)
e-mail: kontakt@christophoros.org.pl

nr konta: 23 1140 2004 0000 3702 7803 4780

4 + 7 =