Jeśli chcesz zaangażować się w pomoc w organizacji imprezy sportowej na najwyższym krajowym poziomie, skontaktuj się z nami.

Dziś ruszyliśmy z kolejnym etapem przygotowań do organizowanych przez nasze stowarzyszenie Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w Super Enduro. Rozpoczęliśmy bowiem wielce tajemniczy, ale tak samo obiecujący projekt „Łódka”.

Stary kuter rybacki, który znajduje się obecnie w pobliżu terenu zawodów będzie miał do odegrania znaczącą rolę podczas weekendu 11 i 12 sierpnia, kiedy do podelbląskich Ogrodnik zjadą najlepsi motocykliści w Polsce.

– Dziś porobiliśmy konieczne pomiary, tak aby przebudować tę łódź na potrzeby naszej imprezy – mówi Mariusz Matwiejczyk z Christophorosa. – Oceniliśmy także jakich zabiegów pielęgnacyjnych będzie potrzebowała przed zawodami – dodaje.

Choć organizatorzy nie zdradzają jeszcze jakie będzie zastosowanie starej rybackiej łajby, to zapewniają, że wszyscy, którzy przybędą na zawody będą pozytywnie zaskoczeni. – Nawet artyści, którzy wystąpią w czasie naszego koncertu są zachwyceni tym, w jaki sposób będzie ona użyta – podkreślają.

Wciąż także poszukujemy ludzi chętnych, którzy dysponują czasem w trakcie weekendu 11-12 sierpnia. Jeśli chciałbyś zaangażować się w pomoc w organizacji takiej wyjątkowej imprezy sportowej na najwyższym krajowym poziomie (szczegóły TUTAJ), chcesz dzięki temu zdobyć unikalne doświadczenie, a przy tym z bliska obejrzeć szybkie maszyny, i najlepszych sportowców? Skontaktuj się z naszym stowarzyszeniem.

Zapraszamy do kontaktu

Stowarzyszenie Christophoros
ul. Bożego Ciała 10
82-300 Elbląg
tel. 533 821 287 Jolanta Bannach (wiceprezes)
e-mail: kontakt@christophoros.org.pl

nr konta: 23 1140 2004 0000 3702 7803 4780

1 + 10 =