Nie pozwólmy na to, aby pieniądze wygrały i zniszczyły naszą relację z Bogiem. Zaufajmy Bogu i podejmijmy walkę już dziś.

Jeszcze kilka miesięcy temu nie zdawałam sobie sprawy jak bardzo moje codzienne decyzje, myśli i uczucia zdominowane są przez pieniądze i rzeczy materialne.
Grubą, czarną kreską oddzielałam Boga od moich finansów. W tamtym czasie wydawało mi się, że zaproszenie Boga do sfery finansowej będzie co najmniej niestosowne.
W modlitwie skupiałam się przede wszystkim na utrzymaniu relacji z Panem Bogiem, podczas gdy sfera finansowa coraz dotkliwiej spędzała mi sen z powiek. Martwiałam się o pracę, nieplanowane wydatki, które pojawiały się w moim życiu, oszczędności, których tak bardzo potrzebowałam.
Teraz już wiem, że na Kurs Finansowy Crown przyprowadził mnie sam Jezus. Zaprowadził mnie tam za rękę i poprowadził przez te 10 spotkań, ponieważ wiedział jak bardzo tego potrzebuję. Mam przeczucie, że wielu ludzi ma taką samą potrzebę jaką ja miałam w tamtym czasie, potrzebuje tylko chwycić za rękę Jezusa.
Przed przystąpieniem do kursu nie zdawałam sobie sprawy, że aż ok. 2350 cytatów z Pisma Świętego mówi o pieniądzach i rzeczach materialnych.
Na kursie nauczyłam się m.in. w jaki sposób oszczędzać i mądrze wydawać pieniądze. Oraz jak potężną moc mają codzienne decyzje i wierne trwanie przy obietnicy danej Bogu.
Nauczyłam się podejmować decyzje (jak m.in. zakupy, comiesięczne planowanie wydatków) w oparciu o Boże zasady przestawione w Piśmie Świętym oraz wiele praktycznych porad. Zmieniłam również wiele moich przyzwyczajeń.
Dzięki kursowi, potrafię czerpać radość z codziennej pracy, ponieważ zabieram do niej Jezusa. Jednym w owoców tego kursu jest moja nowa praca o którą modliłam się i Pan Bóg mnie wysłuchał. Robię wszystko aby wykonywać ją na Chwałę Pana. Wierzę, że pracuję nie dla szefa, ale dla Szefa Wszystkich Szefów-Boga. Mówi o tym nawet Pismo Święte „Cokolwiek czynicie, z serca wykonujcie jak dla Pana, a nie dla ludzi…” (List do Kolosan 23).
Uczestnictwo w kursie skłoniło mnie do pewnej refleksji, dzięki której zyskałam pewność, że pieniądze są głównym rywalem Chrystusa jeśli chodzi o panowanie nad naszym życiem.
Nie pozwólmy na to, aby pieniądze wygrały i zniszczyły naszą relację z Bogiem. Zaufajmy Bogu i podejmijmy walkę już dziś.

Kasia S.

Zapraszamy do kontaktu

Stowarzyszenie Christophoros
ul. Bożego Ciała 10
82-300 Elbląg
tel. 533 821 287 Jolanta Bannach (wiceprezes)
e-mail: kontakt@christophoros.org.pl

nr konta: 23 1140 2004 0000 3702 7803 4780

10 + 2 =