Zdaję sobie sprawę, że ta przemiana musi trochę potrwać, zauważam jednak drobne zmiany w dobrym kierunku.

Przez uczestnictwo w kursie finansowym Crown dużo się nauczyłam: przede wszystkim bardziej dbać o pieniądze – przestałam wydawać je na zachcianki, zaczęłam szukać możliwości zaoszczędzenia. Dzięki kursowi te możliwości wręcz zaczęły prawie „same” się pojawiać.

Przed przystąpieniem do kursu miałam duże wydatki i nawet małe zadłużenie. Szybko się z tym drugim uporałam, a do wydatków, które nadal są spore, podchodzę bardziej ostrożnie i rozsądnie. Dużo mniej mam niezaplanowanych zakupów. Zdaję sobie sprawę, że ta przemiana musi trochę potrwać, zauważam jednak drobne zmiany w dobrym kierunku.

Nie zarabiam dużo, ale więcej pieniędzy przeznaczam na cele charytatywne – wiele otrzymuję i także chciałabym być hojnym dawcą. Skrupulatnie kontroluję codzienne wydatki, a także te miesięczne i okresowe, prowadzę budżet domowy. Myślę, że jestem na dobrej drodze.

Do kursu przystąpiłam z ciekawości, trochę oczekując złotego środka na poprawę finansów. W trakcie trwania zostałam jednak zmuszona do dużej pracy, z przykrością zaczęłam dostrzegać, jak łatwo pieniądze mi wyciekają przez palce, zaczęłam analizować wersety Pisma dotyczące pieniędzy. Dostrzegłam, że także ta sfera powinna zostać poddana Panu, to jak postępuję z pieniędzmi mi powierzonymi wpływa na moją z Nim relację.

Im bardziej słucham Jego wskazówek, tym wierniejszym zarządcą się staję. Oddaję Mu nie tylko wszystko, co posiadam i myślę, że cokolwiek by się z tym nie działo, będzie to wolą Bożą. Mogę przestać się przesadnie troszczyć o codzienne, materialne sprawy wiedząc, że dostaję dokładnie tyle, ile trzeba. Uczestnictwo w kursie to niezapomniana przygoda, którą z czystym sumieniem polecę każdemu, kto przeżywa trudności w sferze finansów, a której owoce pojawią się na pewno.

Anna

Zapraszamy do kontaktu

Stowarzyszenie Christophoros
ul. Bożego Ciała 10
82-300 Elbląg
tel. 533 821 287 Jolanta Bannach (wiceprezes)
e-mail: kontakt@christophoros.org.pl

nr konta: 23 1140 2004 0000 3702 7803 4780

14 + 11 =