O nas

Jesteśmy grupą przyjaciół, katolików, którzy przeszli a obecnie sami prowadzą kursy finansowe „Biblia w pracy i finansach” oraz spotkania Duszpasterstwa Przedsiębiorców i Pracodawców.

 

Każdy z nas

poczuł osobiste silne dotknięcie miłości Jezusa Chrystusa oraz doświadczyliśmy Jego troski w obszarze naszego codziennego życia. Mamy silne przekonanie, że Jezus chce abyśmy go zapraszali do wszystkich obszarów naszej codzienności w tym pracy i finansów.

Nasza osobista historia

oraz historie uczestników naszych kursów pokazują, że gdy zapraszamy Jezusa do całości naszego życia to posyła On również swojego Ducha Świętego, który dokonuje wspaniałych rzeczy w naszym życiu. Często doświadczamy Bożej interwencji, widzimy znaki Jego obecności i wsparcia.

Jest to doświadczenie,

którego nie chcemy zachowywać dla nas samych, stąd stworzyliśmy stowarzyszenie CHRISTOPHOROS, które chce propagować ideę świętości w życiu codziennym, prowadzić kursy, warsztaty, konferencje o tej tematyce oraz pozyskiwać nowe osoby do naszej działalności.

oficjalne założenie

stowarzyszenia miało miejsce dokładnie w stulecie objawień Fatimskich i nie była to data, którą sami wybraliśmy. Osoba świecka powiedziałaby, że przypadkowo tak wyszło, ale my wierzymy, że nie był to przypadek, tylko wyraźna zachęta abyśmy w swoich działaniach zwracali się to Maryi.

I tak jest, że w swoim życiu bardzo świadomie, z wiarą i miłością zwracamy się do Matki Bożej o jej prowadzenie nas do Jezusa Chrystusa, doświadczamy przy tym również wielu łask.

Nie znaczy to, że jesteśmy pozbawieni zwykłych problemów dnia codziennego a nasze kłopoty finansowe, zawodowe i inne po prostu zniknęły, jednak wiemy, że mamy wspaniałych wspomożycieli w osobie Jezusa Chrystusa, Boga Ojca, Ducha Świętego oraz Maryi i aniołów. W większości prowadzimy swoje firmy i można by tak po prostu określić – jesteśmy zupełnie zwykłymi ludźmi.

Zapraszamy do kontaktu

Stowarzyszenie Christophoros
ul. Bożego Ciała 10
82-300 Elbląg
tel. 533 821 287 Jolanta Bannach (wiceprezes)
e-mail: kontakt@christophoros.org.pl

nr konta: 23 1140 2004 0000 3702 7803 4780

1 + 1 =