Za nami najważniejsze, największe ale i najtrudniejsze przedsięwzięcia w historii stowarzyszenia.

– Udało nam się zorganizować dwa gigantyczne przedsięwzięcia. A to, jak na tak młode stowarzyszenie jak nasze, bardzo wiele – ocenił Krzysztof Ciuła, prezes Christophorosa, podczas spotkania podsumowującego zaangażowanie naszego stowarzyszenia w Przystanek Jezus i organizację rundy zawodów w Super Enduro. – Są to dwa wielkie dzieła, za które dziękujemy Panu Bogu, a które dały nam ogromną dawkę doświadczenia – dodawał.

Jak ocenili zgodnie przedstawiciele Christophorsa organizacja tych dwóch przedsięwzięć była również olbrzymim wyzwaniem. W ramach pomocy Przystankowi Jezus nasze stowarzyszenie włączyło się w akcję zbiórki pieniędzy na jego przeprowadzenie, zaś runda motorowych mistrzostw była zorganizowana niemal wyłącznie dzięki siłom „Niosących Chrystusa”.

– Nasze mistrzostwa dostały najwyższą możliwą ocenę z Polskiego Związku Motorowego. Otrzymujemy także dużą liczbę pozytywnych opinii od samych zawodników – podsumowała to wydarzenie Małgorzata Gotkowska. – Z kolei Przystanek Jezus już dziś zaproponował współpracę na kolejny rok – dodawał K. Ciuła.

Takie pozytywne opinie cieszą wszystkich członków stowarzyszenia. – Idziemy wszędzie tam gdzie nas posyła Pan Bóg – zauważa Andrzej Michalczyk. – A wszystko co robimy, to robimy, aby głosić Chrystusa. Naszym pierwszym zadaniem jest zawsze ewangelizacja – przypominał prezes.

To właśnie w tym duchu Christophorosi planują kolejne przedsięwzięcia. – Wszędzie tam gdzie pójdziemy musimy być nie tylko świadkami Pana Boga. Ale także, jako stowarzyszenie o charyzmacie finansowym, musimy być przykładem dobrego zarządzania. Musimy być we wszystkich swoich działaniach roztropni – podsumowywał Mariusz Matwiejczyk.

Zapraszamy do kontaktu

Stowarzyszenie Christophoros
ul. Bożego Ciała 10
82-300 Elbląg
tel. 533 821 287 Jolanta Bannach (wiceprezes)
e-mail: kontakt@christophoros.org.pl

nr konta: 23 1140 2004 0000 3702 7803 4780

5 + 12 =