Aby móc lepiej posługiwać innym, sami także musimy się nieustannie rozwijać.

Od początku działalności Stowarzyszenia Christophoros przyświeca nam zasada, że aby móc lepiej działać na rzecz innych, sami musimy się nieustannie rozwijać. Dlatego też w ostatnim czasie 15 osób z naszego grona ukończyło Kurs Liderów Edukacji Finansowej Crown.

Kurs poprowadził Zdzisław Miara, założyciel Crowna w Polsce, który zdecydował się na to prowadzenie specjalnie dla naszego stowarzyszenia. Oznacza to, że wokół Christophorosa działa już ponad 20 certyfikowanych liderów kursów finansowych.

Cały proces zostawania liderem jest bardzo rozbudowany, a kończący go kurs sam w sobie trwa dwa dni. Ostatnie to szkolenie odbyło się w Wyższym Seminarium Duchownym w Elblągu.

– Gratulujemy wszystkim, którzy ukończyli ten kurs – mówi Krzysztof Ciuła, prezes Christophorosa. – Bo, aby zostać takim liderem trzeba włożyć w to niesamowitą pracę. To jest wiele napisanych wypracowań, złożonych ocen i innych czasochłonnych zajęć – wylicza.

– Tak więc tym bardziej im gratulujemy, gdyż sami wiemy jak wysiłek trzeba wykonać, aby móc jako lider posługiwać – podkreśla prezes Ciuła.

Zapraszamy do kontaktu

Stowarzyszenie Christophoros
ul. Bożego Ciała 10
82-300 Elbląg
tel. 533 821 287 Jolanta Bannach (wiceprezes)
e-mail: kontakt@christophoros.org.pl

nr konta: 23 1140 2004 0000 3702 7803 4780

14 + 2 =