Każde kolejne spotkanie pozwoliło mi poznawać nowe, praktyczne wskazówki jak gospodarować pieniędzmi.

Rozpoczynając Kurs Finansowy Crown miałam do niego podejście raczej sceptyczne. Myślałam bowiem, że jest kierowany wyłącznie do osób z problemami finansowymi, a ja takich na szczęście obecnie nie posiadam.

Wydawało mi się, że moja sytuacja materialna jest stabilna, mam regularne wpływy bez zadłużeń. Nie brałam po uwagę tego, że zarządzanie finansami to coś więcej. Że można inaczej, lepiej i mądrzej.

Nie miałam również świadomości, że Pismo Święte może być tak pomocne i pouczające również w tej jakże przyziemnej sferze życia.

Każde kolejne spotkanie z doradcami finansowymi wprowadzało mnie w zagadnienia związane z gospodarowaniem pieniędzmi, oszczędzaniem, mądrym wydawaniem czy planowaniem przyszłości.

Ponadto cotygodniowe, samodzielne przygotowywanie się do zajęć pozwoliło mi bardziej poznawać Słowo Boże i jego wskazówki dotyczące racjonalnego gospodarowania.

Kurs nauczył mnie też, że można i warto oszczędzać jednocześnie pomagając innym. Uświadomił mi, że ważne jest, aby uregulować swoje sprawy majątkowe i spadkowe.

Na kursie otrzymałam wiele praktycznych porad, jak dobrze zarządzać swoimi finansami. Utwierdziłam się także w przekonaniu, że wszystko zależy od Boga, i że to On dał nam rozum, żebyśmy nie zgubili się w naszym życiu.

Ania

Zapraszamy do kontaktu

Stowarzyszenie Christophoros
ul. Bożego Ciała 10
82-300 Elbląg
tel. 533 821 287 Jolanta Bannach (wiceprezes)
e-mail: kontakt@christophoros.org.pl

nr konta: 23 1140 2004 0000 3702 7803 4780

12 + 9 =