Christophoros nie ustaje w pracy. Sprawdź gdzie obecnie trafiamy z naszym przesłaniem. Zapraszamy na kolejne organizowane przez nas inicjatywy.

Na 26 listopada zapraszamy do Gdyni. Tam w prowadzonej przez księży jezuitów parafii św. Stanisława Kostki, przy ul Tatrzańskiej 35, odbędzie się konferencja pn: „Praca, finanse i talenty w Biblii.” Wszyscy uczestnicy konferencji będą mogli zapisać się na prowadzone przez nas Kursy Finansowe – Crown. Początek o godz. 19.00.

Zainteresowanie naszymi kursami wyrazili również wierni z parafii św. Trójcy w Elblągu. Obecnie prowadzimy rozmowy z księdzem proboszczem tej wspólnoty ks. Ryszardem Półtorakiem, aby ustalić najlepszą datę dla przeprowadzenia konferencji i rozpoczęcia Kursów Finansowych.

Obecnie prowadzimy nasze szkolenia dla kilku grup. W kursach uczestniczą m.in. osadzeni z aresztu w Elblągu (więcej na ten temat TUTAJ). Ponadto prowadzimy jedną grupę kursantów w Gdańsku, jedną grupę w Elblągu, a także dwie grupy w Olsztynie, oraz dwie w Nidzicy.

Stowarzyszenie Christophoros zaangażowało się również we współpracę z Towarzystwami Biznesowymi, zrzeszającymi chrześcijańskich przedsiębiorców. Braliśmy udział pierwszym spotkaniu tej grupy. Zapraszamy na kolejne, które odbędą się 13 i 27 listopada w Hotelu Elbląg. Oba rozpoczną się o godz. 7.00. Na drugim ze spotkań obecny będzie Maciej Gnyszka, założyciel Towarzystw Biznesowych. Więcej informacji na ten temat i rejestracja na to wydarzenie – TUTAJ.

Zapraszamy do kontaktu

Stowarzyszenie Christophoros
ul. Bożego Ciała 10
82-300 Elbląg
tel. 533 821 287 Jolanta Bannach (wiceprezes)
e-mail: kontakt@christophoros.org.pl

nr konta: 23 1140 2004 0000 3702 7803 4780

15 + 4 =