Przykazanie miłości łatwiej realizować kiedy mamy poukładane kwestie pracy i pieniędzy.

W dzisiejszych czasach sprawy finansowe tak bardzo zajmują nasze serca, że nie ma w nich już często miejsca dla Boga. Co za tym idzie nie mamy również miejsca dla naszych najbliższych, nie mamy miejsca na głoszenie Ewangelii poprzez miłość wzajemną.

Jeśli jesteśmy osobą zestresowaną swoją sytuacją finansową, nie jesteśmy zadowoleni ze swojej sytuacji finansowej, a może jesteśmy obciążeni długami – wtedy trudno z lekkim sercem dawać miłość, przyjmować Boga do serca. Każdemu z nas jest łatwiej realizować podstawowe przykazanie miłości jeśli ureguluje sprawy ciążące na jego sercu.

Tego właśnie uczymy na kursach finansowych Crowna. Jest to czas kiedy zapraszamy Boga do swojej pracy, do swoich finansów. Pracujemy intensywnie z Pismem Świętym, jednak nie poprzestajemy na czytaniu i dyskusji. Wdrażamy w życie konkretne działania, które mają za zadanie nie tylko odmienić naszą sytuację, ale przede wszystkim bardziej otworzyć się na miłość Bożą. A także nauczyć się tę miłość odwzajemniać w sytuacjach rodzinnych i zawodowych.

Nie jest to kurs, który uczni z uczestnika milionera. Nie jest to kurs, który zapewnia awans w pracy. Nie jest to kurs, który sprawi, że w 3 miesiące pozbędziesz się finansowych problemów.

Jednak jest to kurs podczas, którego działa Duch Święty, który zmienia nasze serca i wpływa realnie na nasze życie. Jak to wygląda w praktyce – najlepiej przeczytać nasze ŚWIADECTWA.

Zapraszamy do kontaktu

Stowarzyszenie Christophoros
ul. Bożego Ciała 10
82-300 Elbląg
tel. 533 821 287 Jolanta Bannach (wiceprezes)
e-mail: kontakt@christophoros.org.pl

nr konta: 23 1140 2004 0000 3702 7803 4780

7 + 7 =