Ziarno naszego posłannictwa zostało rzucone na nową ziemię. Przetarliśmy pewne nowe szlaki, być może nawet przełamaliśmy pewne bariery i wierzymy, że przyniesie to dobre owoce.

W minionym tygodniu Christophoros udał się ze swoim posłannictwem do Żelichowa w parafii Cyganek. Wizyta była o tyle wyjątkowa, że jest to pierwsza parafia grecko-katolicka, w której przyszło głosić świadectwa naszemu stowarzyszeniu.

Przedstawicieli Niosących Chrystusa w swoich progach przyjął ks. Paweł Potoczny.

Konferencję „Talenty, biblia i finanse” głosiliśmy w ramach dorocznych spotkań społeczności ukraińskiej, która gromadzi się regularnie właśnie w Żelichowie. Mogliśmy więc poznać się i porozmawiać z osobami nie tylko z tej niedużej podelbląskiej miejscowości ale także m.in. z Olsztyna, Pieniężna, Bartoszyc czy Braniewa.

– Myślę, że złapaliśmy bardzo dobry kontakt z tą społecznością jak i z księdzem Pawłem – ocenia spotkanie Andrzej Michalczyk, wiceprezes Christophorosa. – Ziarno naszego posłannictwa zostało rzucone na nową ziemię. Przetarliśmy pewne nowe szlaki, być może nawet przełamaliśmy pewne bariery i wierzymy, że przyniesie ono dobre owoce.

Opowiadaliśmy o naszych inicjatywach i prowadzonych kursach czy szkoleniach. Osoby, które po spotkaniu chciały się zapisać na kurs finansowy Crown dołączyły do powstających właśnie grup w Olsztynie.

Zapraszamy do kontaktu

Stowarzyszenie Christophoros
ul. Bożego Ciała 10
82-300 Elbląg
tel. 533 821 287 Jolanta Bannach (wiceprezes)
e-mail: kontakt@christophoros.org.pl

nr konta: 23 1140 2004 0000 3702 7803 4780

7 + 3 =