Ubiegłoroczna edycja naszych zawodów Enduro otrzymała najwyższe możliwe oceny. W tym roku postaramy się, aby nie było inaczej.

W minionych dniach rozpoczęliśmy prace nad naszym kolejnym flagowym projektem czyli zawodami motorowymi połączonymi z ewangelizacją. Zawody Super-Enduro, które podobnie jak w ubiegłym roku, rozegrane zostaną w podelbląskiej Jeleniej Dolinie, zaplanowano na 24 i 25 sierpnia 2019 roku.

Po ubiegłorocznej edycji, która otrzymała najwyższe możliwe oceny ze strony Polskiego Związku Motorowego, staramy się dołożyć wszelkich starań, aby i ta planowana runda odbyła się bez zakłóceń i zebrała jak najlepsze noty.

M.in. dlatego nawiązaliśmy współpracę z Klubem Motorowym z Lidzbarka Warmińskiego. Pozwoli to na włączenie naszych zawodów w cykl 4 zawodów na terenie Warmii i Mazur, co pozwoli na zwiększenie ilości zawodników, którzy juz uczestniczą w cyklach. To zwiększy prestiż naszej imprezy.

Wyrażamy także głębokie przekonanie, że podobnie zaprocentuje nawiązanie relacji z marką Red Bull. Ten producent napojów i znany ambasador sportów ekstremalnych, zobowiązał się do bezpłatnej reklamy naszych zawodów na poziomie ogólnopolskim. Pozwoli to na dotarcie do jeszcze większej liczby potencjalnych zawodników.

Zapraszamy do kontaktu

Stowarzyszenie Christophoros
ul. Bożego Ciała 10
82-300 Elbląg
tel. 533 821 287 Jolanta Bannach (wiceprezes)
e-mail: kontakt@christophoros.org.pl

nr konta: 23 1140 2004 0000 3702 7803 4780

1 + 14 =